Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Programowanie w SWIFT

Język programowania SWIFT

Swift to szybki, potężny i otwarty język programowania, który pozwala każdemu, bez wysiłku, tworzyć wspaniałe aplikacje. Swift jest silny i jednocześnie intuicyjny. Dzięki niemu można tworzyć oprogramowanie dla telefonów, tabletów, komputerów a nawet zegarków smartwatch. Szybkość i wydajność Swift sprawia, że programiści mogą pisać bezpieczniejszy, bardziej niezawodny kod, zaoszczędzić czas i tworzyć jeszcze bogatsze aplikacje.

SWIFT jest idealny dla edukacji

Deweloperzy nie są jedynymi, którzy dostrzegli potencjał Swift. Niektóre z najlepszych uniwersytetów uczą Swift na swoich kursach programowania komputerowego dla studentów. Nauczyciele i uczniowie mogą skorzystać z bezpłatnych podręczników i uniwersyteckich kursów dostępnych w programie iTunes U oraz darmowych kursów wideo przygotowanych przez Apple. Oznacza to, że przejście od wstępnego kodowania do profesjonalnego programowania nigdy nie było łatwiejsze.

Interaktywna nauka przez trójwymiarową zabawę z Playgrounds

Swift Playgrounds to rewolucyjna aplikacja na iPada, która sprawia, że nauka Swift jest interaktywna i zabawna. Nie wymaga znajomości kodowania, więc jest idealna dla początkujących studentów. Aplikacja jest dostarczana z kompletnym zestawem lekcji zaprojektowanych przez firmę Apple. Rozwiązuj zagadki, aby opanować podstawy przy użyciu Swift. Następnie podejmuj szereg wyzwań i przejdź do bardziej zaawansowanych ćwiczeń zaprojektowanych przez firmę Apple i innych wiodących programistów. Swift Playgrounds w pełni wykorzystuje możliwości, możliwości multimedialne i prostotę iPada. Wystarczy nacisnąć, przeciągnąć lub wpisać tekst i cyfry, a następnie współpracować z tym, co zostało utworzone. Szablony dają początek bardziej zaawansowanym kreacjom: dostarczają kodu ułatwiającego korzystanie z technologii iPad, takich jak przyspieszeniomierz i żyroskop. Bądź pomysłowy i utwórz własne, dodając grafikę, audio i inne elementy.

Bezpłatna aplikacja do programowania Xcode

Xcode to aplikacja służąca do tworzenia każdej innej aplikacji dla Mac i iOS. Posiada wszystkie potrzebne narzędzia do tworzenia oprogramowania. Jest ona dostępna bezpłatnie na Mac App Store.