Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Artlantis 2020


Artlantis 2020 jest kompilacją dwóch znakomitych programów do fotoprezentacji i animacji: Render i Studio. Wzbogacony o nowe cechy i narzędzia pozwala teraz na generowanie wysokiej jakości fotorealistycznych obrazów, panoram, obiektów VR oraz animacji w rekordowo krótkim czasie. Jest przy tym bardzo atrakcyjny cenowo.

Artlantis jest polecany przez wiodących twórców oprogramowania do projektowania trójwymiarowego. Jest niekwestionowanym liderem technologi realizującej natychmiastowy podgląd renderowanych scen. Korzystają z niego architekci, projektanci i urbaniści w ponad 80 krajach całego świata.


Kto korzysta z Artlantisa?

Uznany przez ponad 100 000 użytkowników na całym świecie: architektów, projektantów, projektantów wnętrz, architektów krajobrazu czy urbanistów, Artlantis jest najbardziej intuicyjnym, efektywnym i relatywnie niedrogim na rynku narzędziem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Intuicyjne oblicze graficzne programu sprawia, że nie wymaga on specjalistycznych kursów obsługi. Wystarczy kilka godzin, aby go w pełni opanować.

Analiza oświetlenia i użytych materiałów, opcja szybkiego tzw. białego modelu, widoki skorelowane czy opcja osadzania wizualizacji w otoczeniu, pełne, 360° panoramy, wirtualne spacery, animacje - wszystko to jest w Artlantisie odpowiedzią na potrzeby architektów i projektantów.