Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Wsparcie techniczne dla edukacji

Jeśli chcesz wdrożyć w swojej szkole najnowszą technologię wspierającą procesy edukacyjne, maqsimum oferuje ci fachową poradę w zakresie technicznym na najwyższym poziomie.

Nasi technicy i konsultanci nieustannie szkolą się i przechodzą restrykcyjne testy i egzaminy, aby posiadać wiedzę niezbędną do zaprojektowania, wdrożenia i długofalowego wsparcia technicznego i serwisu oferowanych rozwiązań.

Zakres naszego wsparcia

 • Konsultacje techniczne
  Chętnie spotkamy się, aby wsłuchać się w plany rozwoju Twojej szkoły lub uczelni i zaproponować rozwiązanie adekwatne do posiadanych potrzeb. Omówimy niezbędne etapy jego wdrożenia oraz zaplanujemy szkolenia i wdrożenia kadry dydaktycznej i technicznej.
 • Zarządzanie urządzeniami
  Urządzenia mobilne mogą być zarządzanie z serwera MDM bezpośrednio z programu Apple School Manager - portalu www do zarządzania urządzeniami i ich treściami. W ten sposób możemy automatycznie konfigurować iPada, zapewniając bezpieczeństwo treści, nadzór nad kontami i klasami i tym samym właściwe użytkowanie urządzeń przez uczniów.
 • Serwis sprzętowy
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu urządzeń Apple. Świadczymy usługi zarówno w okresie gwarancyjnym jak i po upływie gwarancji. Posiadamy autoryzację firmy Apple, co jest gwarancją najwyższej jakości usług przez nas świadczonych.
 • Zobacz więcej

 • Projektowanie infrastruktury
  Właściwie zaprojektowana sieć komputerowa o adekwatnej przepustowości, zapewniająca bezpieczeństwo i możliwość konfiguracji jest niezbędnym środowiskiem, w którym funkcjonują urządzenia mobilne. Nasi technicy posiadają odpowiednie kwalifikacje do jej zaprojektowania i uruchomienia.
 • Instalacja i uruchamianie
  Aby efektywnie korzystać z rozwiązań Apple dla edukacji, ważnym jest właściwe dobranie i uruchomienie wszystkich elementów systemu takich jak MDM, zarządzalne identyfikatory Apple ID, konfiguracja portalu Apple School Manager czy masowe zakupy aplikacji. Nasze usługi w tym zakresie zapewniają fachową pomoc i wsparcie w zakresie uruchomienia i obsługi także tych elementów rozwiązania.

Authorized Reseller