Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Wdrożenia

Warsztaty z iPada dla uczniów

W początkowej fazie projektu wdrożenia nauczania z wykorzystaniem iPada Maqsimum poprowadziło warsztaty dla uczniów, którzy następnie wykorzystywali iPada jako narzędzie do nauki. Warsztaty obejmowały zarówno elementy obsługi urządzenia ale przede wszystkim posługiwanie się oprogramowaniem i jego wykorzystanie do uczenia się z przedmiotów takich jak matematyka, chemia, języki obce oraz język polski.

30.08.2016

Szkolenia dla nauczycieli

Nauczycielom wykorzystującym sprzęt przez nas oferowany zapewniamy szereg szkoleń i wsparcie merytoryczne. Poprzez szkolenia tematyczne z obsługi wielu programów przekazujemy Państwu całą naszą wiedzę, jaką nabyliśmy przez 20 lat pracy w środowisku Maka. Do Państwa dyspozycji jest sala szkoleniowa wyposażona w systemy audiowizualne, komputery iMac oraz mobilną pracownię iPadów.

13.04.2016

Konferencja "Szkoła w świecie nowych technologii"

Firma Maqsimum, wraz ze szkołą Leonarda Piwoni, jest organizatorem odbywającej się w Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli konferencji edukacyjnej "Szkoła w świecie nowych technologii".

08.04.2016

Akademia Sztuki w Szczecinie

Pierwsza w Polsce uczelnia publiczna kształcąca w wielu dziedzinach sztuki. Nasza firma wyposażyła uczelnię w zestawy komputerów iMac oraz PC do celów dydaktycznych oraz zastosowań multimedialnych m.in. w mediatece Akademii.

01.12.2015

Konferencja opiekunów pracowni komputerowych

Od kilku lat firma Maqsimum ma zaszczyt być jednym z głównych partnerów, organizowanej w Kołobrzegu, konferencji opiekunów szkolnych pracowni komputerowych (SOPK).

12.02.2015

Strony