Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Rozwój zawodowy, szkolenia

Zdobądź nowe umiejętności

Apple rozumie potrzeby współczesnych uczniów, studentów i nauczycieli oraz potencjalną rolę technologii Apple w zaspokajaniu tych potrzeb. Rozwiązania techniczne powinny pomagać, wzbogacać i cieszyć.

Oferujemy warsztaty oraz materiały wspomagające rozwój zawodowy. opracowane przez Apple i prowadzone przez specjalistów.

Maqsimum - edukacja

Szkolenia APL

Apple Professional Learning
Apple oferuje liczne kursy, które ułatwiają nabywanie kluczowych umiejętności i integrację produktów Apple z programami nauczania. Z naszej oferty kursów można wybierać różne kombinacje i formy zajęć, tworząc własny indywidualny plan rozwoju zawodowego.

Oferta doskonalenia zawodowego Apple adresowana do kadry podzielona jest na cztery poziomy: Leadership, Podstawy, Integracja i Wsparcie. Każdy interaktywny kurs, program lub Akademię prowadzi szkoleniowiec Apple Education Trainer, który jest też nauczycielem, co gwarantuje, że tematyka zajęć odzwierciedla zainteresowania uczestników, a przekazywane treści są zawsze aktualne.

Pobierz: Katalog ofert APD.pdf

Program ADE

Apple Distinguished Educator
W roku 1994 został uruchomiony program ADE, który jest wyrazem uznania dla pionierów nowoczesnej transformacji procesów nauczania i przyswajania wiedzy w oparciu o technologie Apple. Nauczycieli z tytułem ADE łączy wspólna misja: chcą zmieniać świat. Działają w różnych krajach jako aktywni liderzy, pomagając innym nauczycielom w poszukiwaniu nowych możliwości wykorzystania iPada i Maca w edukacji ukierunkowanej na indywidualne potrzeby i zdolności każdego ucznia.

Szkolenia maqsimum

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach i prezentacjach organizowanych przez firmę Maqsimum.

    

zobacz ofertę szkoleń