Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis | Solution Expert Edukacja

.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tematem rozwiązań do zarządzania firmą zajmujemy się kompleksowo. Możemy więc zacząć od analizy Twoich potrzeb. Następnie zaproponujemy rozwiązanie, nie zamykając możliwości jego roszerzenia wraz z ekspansją Twojej firmy. Pomyślimy o platformie sprzętowej - dostarczymy odpowiednie komputery lub tablety Apple, a także innych producentów. Skonfigurujemy serwer, który uruchomimy u Ciebie lub w chmurze. Pomożemy Ci w migracji z dotychczasowego systemu. Przeprowadzimy wdrożenie i szkolenia. Zapewnimy pomoc i konsultacje w zakresie Twoich wymagań i problemów, także tych nietypowych. Zaprojektujemy i przygotujemy zmiany programistyczne czyli dostosujemy system do Twoich potrzeb. Zajmiemy się archiwizacją i zabezpieczeniem danych.

Usługi świadczymy zarówno zdalnie jak i lokalnie.

Zamów darmową wersję testową

Udostępnienie niniejszych danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie, w tym przesyłanie informacji dotyczących szkoleń organizowanych przez Maqsimum dla swoich klientów. Uzgodnienie terminu szkolenia będzie przedmiotem odrębnej korespondencji.

* Pola obowiązkowe do wypełnienia

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
7 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik. To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.