Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tematem rozwiązań do zarządzania firmą zajmujemy się kompleksowo. Możemy więc zacząć od analizy Twoich potrzeb. Następnie zaproponujemy rozwiązanie, nie zamykając możliwości jego roszerzenia wraz z ekspansją Twojej firmy. Pomyślimy o platformie sprzętowej - dostarczymy odpowiednie komputery lub tablety Apple, a także innych producentów. Skonfigurujemy serwer, który uruchomimy u Ciebie lub w chmurze. Pomożemy Ci w migracji z dotychczasowego systemu. Przeprowadzimy wdrożenie i szkolenia. Zapewnimy pomoc i konsultacje w zakresie Twoich wymagań i problemów, także tych nietypowych. Zaprojektujemy i przygotujemy zmiany programistyczne czyli dostosujemy system do Twoich potrzeb. Zajmiemy się archiwizacją i zabezpieczeniem danych.

Usługi świadczymy zarówno zdalnie jak i lokalnie.

Zamów darmową wersję testową

Udostępnienie niniejszych danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie, w tym przesyłanie informacji dotyczących szkoleń organizowanych przez Maqsimum dla swoich klientów. Uzgodnienie terminu szkolenia będzie przedmiotem odrębnej korespondencji.

* Pola obowiązkowe do wypełnienia

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
11 + 9 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik. To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.