Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis

Zarządzaj małym i dużym przedsiębiorstwem

Hansaworld

Firma HansaWorld jest światowym producentem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Jest to wielomodułowy, wieloplatformowy system klasy ERP. Wdrażamy go z powodzeniem od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem HansaWorld. Oferujemy szereg usług związanych z analizą przedwdrożeniową, wdrożeniem i utrzymaniem oprogramowania. Zapewniamy analizę przed wdrożeniową, sprzedaż licencji, wdrożenia i obsługę serwisową dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań.

Dowiedz się więcej o produktach HansaWorld dla Mac OS X, Windows, Linux, iOS i Android.

Standard Biznes  Standard ERP


Dzięki szerokiej ofercie produktów do zastosowań biznesowych na Maka, jesteśmy w stanie zaproponować unikalne i kompletne rozwiązania dla różnego rodzaju działalności gospodarczej.
W wielu przypadkach elastyczność oferty wymaga stworzenia systemu dedykowanego specyficznym potrzebom klienta. Posiadamy w swoim portfolio wiele takich rozwiązań.


Pakiet programów biurowych iWork firmy Apple dostępny jest na platformę Mac OS X oraz iOS bezpłatnie z każdym nowym urządzeniem.Maqsimum oferuje szkolenia pozwalające na pełne wykorzystanie możliwości poszczególnych programów wchodzących w skład pakietu. Szkolenia te wykraczają poza zakres obsługi programów i poszerzają wiedzę na temat sztuki tworzenia sugestywnych prezentacji czy kreowania poprawnie opracowanych dokumentów.


Współpraca z klientami pracującymi na PC, partnerami oraz kolegami nie stanowi dla Maka problemu. Możesz używać Microsoft Office dla Mac, a twoje dokumenty będą czytane na PC, podobnie jak ty będziesz mógł otwierać pliki tam utworzone.


Filemaker to wszechplatformowe (Mac OS X, Windows, iOS) narzędzie do obsługi relacyjnych baz danych. W oparciu o jego możliwości tworzymy dedykowane, specyficzne aplikacje dla naszych klientów. W naszym portfolio znaleźć można system obsługi gabinetów lekarskich, radiologicznych, system rozliczeń nośników reklamowych i wiele innych.


Merlin firmy ProjectWizards to najbardziej rozpoznawany i wielokrotnie nagradzany system zarządzania projektami dla platformy Mac. Nasza firma oferuje oprogramowanie i pełne wsparcie tego systemu.


Zapewniamy zestaw szkoleń w zakresie obsługi systemu operacyjnego sprzedawanych urządzeń i ich obsługi oraz oprogramowania przez nas oferowanego. W przypadku zainteresowania wdrożeniem danego produktu w Państwa firmie oferujemy konsultacje oraz analizy przedwdrożeniowe.


Oferujemy pełny zakres obsługi serwisowej oraz wsparcia technicznego oferowanych przez nas rozwiązań. Dotyczy to nie tylko sprzętu ale przede wszystkim zakupionego oprogramowania. Nasi technicy i konsultanci dysponują wysokim poziomem kompetencji w zakresie nie tylko obsługi programu ale również jak najlepszego wykorzystania go w danym środowisku pracy.