Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis | Solution Expert Edukacja

Wsparcie techniczne

Oprogramowanie:

Wersje próbne, demo, szkolne oraz treningowe można pobrać ze strony myarchicad.com po uprzedniej rejestracji na tym portalu. Wersja demo pozwala na wypróbowanie wszystkich funkcjonalności ARCHICADa bez możliwości zapisu projektu, jego eksportu i druku. Wersja edukacyjna pozwala na pełną pracę w ARCHICADzie, jednak pliki zapisywane są odrębnym od komercyjnej wersji formacie a na wydrukach i wizualizacjach pojawia się informacja, że pochodzą one z wersji edukacyjnej.


Sterowniki kluczy licencyjnych (licencja):

Sterownik klucza zabezpieczającego program ARCHICAD to program, który pośredniczy w odczycie danych z klucza w momencie startu i pracy programu. Czasami, tak jak każdy plik systemowy, może on ulec uszkodzeniu.

- Jeżeli masz problem z widocznością klucza zabezpieczającego, pobierz i zainstaluj najnowszą wersję sterownika klucza. Sterownik adekwatny do posiadanego rodzaju klucza (WiBu lub CodeMeter) oraz zainstalowanego systemu operacyjnego można pobrać tutaj.

- Aktualizacja sprzętowego klucza zabezpieczającego program ARCHICAD: instrukcja PDF.

- Aktywacja klucza programowego (licencji softwareowej): instrukcja PDF.


Poprawki i aktualizacje (tzw. hotfix):

Pod poniższym adresem znajdują się najnowsze poprawki do poszczególnych wersji ARCHICADa. Aktualność posiadanej wersji programu możemy sprawdzić za pomocą polecenia „Sprawdź uaktualnienia“ z menu „Pomoc“ ARCHICADa.

http://www.graphisoft.com/downloads/archicad/hotfixes/index.html


Konwertery plików:

Konwertery plików są wykorzystywane do przekształcania plików starszych wersji ARCHICADa do wersji aktualnej. Konwertery są gotowymi do użytku programami, które po załadowaniu można przenieść do katalogu programów. Konwertery można pobrać tutaj


Baza wiedzy:

ARCHICADwiki to baza wiedzy na temat ARCHICADa i jego współpracy ze sprzętem i oprogramo-waniem systemowym. Można tu znaleźć zarówno tabele zgodności ARCHICADa z różnymi systemami operacyjnymi, porównanie wersji, wymagania techniczne, filmy omawiające techniki pracy z ARCHICADem.


Wersje archiwalne:

Wersje archiwalne ARCHICADa dostępne są tutaj.

Zgodność oprogramowania ARCHICAD z systemami operacyjnymi (strona w j. ang.) tutaj.