Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis | Solution Expert Edukacja

.

Panoramy


Obiekty VR iVisit360

iVisit360 VR pozwala na obracanie lub przesuwanie obiektów w przestrzeni 360°. Wykonywane jest to automatycznie. Wystarczy wybrać sekwencję obrazów w celu stworzenia płynnych przejść animacji w pionie i poziomie.


Panoramy iVisit360

iVisit360 jest idealnym narzędziem do prezentacji on-line na tablecie lub smartfonie wirtualnej, interaktywnej wędrówki po scenie zgenerowanej w Artlantisie.
Za pomocą Artlantis Studio można w prosty sposób stworzyć panoramiczną prezentację. Po prostu wystarczy zadać punkty widzenia, z których chcemy pokazać naszą scenę i połączyć je razem. Wszystko gotowy do wykonania panoramy! Artlantis Studio tworzy katalog zawierający wszystkie pliki dla wykonania panoramy on-line (formaty Flash, obrazy, pliki HTML itp.). Poprzez zachowanie generowanego planu w specjalnym katalogu możemy także poruszać się po projekcie korzystając z widoku projektu.

iVisit360.com

iVisit360 w biurze i w terenie

Odtwarzacze iVisit360 w technologii Flash lub WebGL zawarte w Artlantis Studio, są zachowywane w katalogu zawierającym HTML, w którym automatycznie tworzona jest panorama. Możemy przesłać panoramę na serwer FTP i podłączyć go do innych stron www w celu prezentacji.
Artlantis Studio automatycznie tworzy pliki .PNO ze zgenerowanych panoram, które możemy przenieść na komputer lub urządzenie mobilne (poprzez iTunes, Dropbox lub Box.net) i rozpocząć wirtualny spacer. Aplikacja iVisit360 jest darmowa i może być pobrana z Apple AppStore lub Google Play.