Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis | Solution Expert Edukacja

.

Obrazy


Perspektywy, widoki, montaże w scenach. Jeśli scena jest już ukończona, możesz zachować wszystkie jej parametry wraz z efektami i renderować jako gotowe obrazy.


Perspektywy

Zachowywanie konfiguracji wielu perspektyw pozwala użytkownikowi na analizę oświetlenia, jego zmienność w zależności od pór roku i zmian w otoczeniu. Wizualizacje dużych obszarów mogą mieć podkreśloną perspektywę poprzez wybór odpowiedniego oświetlenia, masek, umieszczenia kamery, punktów zbiegu perspektywy i ogniskowej obiektywu, dodanie kolejnych obrazów, odcieni i dominanty barwnej, zamglenia itp.

Prognozowany widok

Widoki projekcji planu jak również filmy mogą być reżyserowane w sześciu różnych kierunkach, co tworzy potężne narzędzie do prezentacji naszego projektu. Te projekcje mogą być w łatwy sposób wykorzystane jako standardowe perspektywy tworzące warunki do obliczeń poszczególnych warstw lub nawet nakładających się widoków aksonometrycznych.


Post-processing

Funkcja ta pozwala na stosowanie dodatkowych efektów i ustawień takich jak jasność, kontrast i dominanta kolorystyczna do uprzednio wygenerowanej sceny. Oszczędność czasu przy stosowaniu efektów ziarnistości, symulacji malowania, pasteli czy rozświetlania konturów.

Osadzanie w otoczeniu

Kiedy musimy zmierzyć się z koniecznością spełnienia wymogów formalnych dotyczących renderowanego obrazu, nie ma potrzeby sięgania po oprogramowanie montażowe lub retuszujące. Z reguły jest ono skomplikowane i żmudne w użytkowaniu a rezultaty nie są zadowalające. Artlantis pozwala na wmontowanie sceny 3D w zdjęcie otoczenia za pomocą tylko kilku kliknięć myszki.