Autoryzowany Sprzedawca | Autoryzowany Serwis | Solution Expert Edukacja

.

Interfejs


Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ekspertem czy początkującym użytkownikiem, Artlantis jest dla Ciebie. Jego ergonomiczne, graficzne oblicze daje pewność łatwości opanowania i przyjazności w użytkowaniu.


Podgląd metody radiosity

Produktywność Artlantisa bazuje na koncepcji podglądu realizacji projektu w czasie rzeczywistym. Niezależnie od wprowadzonych w projekcie zmian i ustawień (materiały, światła, otoczenie), podgląd jest nieustannie aktualizowany. Pozwala to na wykonanie finalnego renderingu bez straty czasu w oczekiwaniu na podgląd ustawień sceny.

Punkty widzenia

Swoboda działania oferowana przez Artlantisa pochodzi m.in. z wielości punktów widzenia, które mogą być tworzone, zachowywane i reorganizowane. Każdy punkt widzenia tworzy rzeczywiste studium sceny: jej danych, zmiany źródeł światła, ogniskowej obiektywu czy zadanych teł. Zachowane i edytowane mogą być wszystkie kombinacje parametrów istotnych dla projektu. W celu zoptymalizowania wyświetlania projektu, lista zachowanych podglądów punktów widzenia jest wyświetlana po lewej stronie okna podglądu tak, aby można było przełączać się pomiędzy nimi w locie.


Inspektorzy

Zgrupowana w jednym miejscu u góry ekranu grupa Inspektorów pozwala na ustawienie wszystkich parametrów związanych z shaderami, obiektami, światłami, heliodonem czy perspektywami (perspektywy, podglądy projektu, panoramy, obiekty VR czy animacje). Rzeczywistym atutem nowego Artlantisa jest przejrzysta belka menu pozwalająca na dostęp do większości ustawień Artlantisa. Użytkownik może zmieniać ustawienia, wprowadzać drobne poprawki do renderowanej sceny i natychmiast obserwować efekty tych zmian w oknie podglądu bez odrywania od niego wzroku.

Widok 2D

Kreślenie ścieżki ruchu kamery, ustawianie wysokości obiektu czy łączenie panoram 3D - niektóre zadania są trudne do wykonania w widoku perspektywy. Interfejs Artlantisa jest nie tylko ergonomiczny w pracy w 3D ale również oferuje widoki 2D w celu jak najefektywniejszej pracy.


Katalog

Wykorzystanie nowego katalogu jest wygodną i szybką metodą organizacji mediów, pozwalającą w ciągu kilku sekund wybrać właściwy atrybut dla swojego projektu. Wraz z Artlantisem dostarczone jest ponad 400 plików medialnych do natychmiastowego zastosowania w scenach 3D. W celu lepszego wykorzystania przestrzeni roboczej, okno katalogu może być wyświetlane na drugim monitorze, jeśli z niego korzystamy. Artlantis pozwala też na tworzenie własnych katalogów mediów.