Authorized Reseller | Premium Service Provider

Artlantis 6.5


Artlantis to rodzina samodzielnych programów dla architektów i projektantów służących do fotorealistycznych wizualizacji projektów. Wersja Render przeznaczona jest dla osób potrzebujących wysokiej jakości przestrzennych renderingów podczas gdy Studio służy do realizacji zarówno wizualizacji, panoram oraz animacji wizualizowanych obiektów.

Artlantis jest polecany przez wiodących twórców oprogramowania do projektowania trójwymiarowego. Artlantis jest niekwestionowanym liderem technologi realizującej natychmiastowy podgląd renderowanych scen. Korzystają z niego architekci, projaktanci i urbaniści w ponad 80 krajach całego świata.


Kto korzysta z Artlantisa?

Uznany przez ponad 85 000 użytkowników na całym świecie: architektów, projektantów, projektantów wnętrz, architektów krajobrazu czy urbanistów, Artlantis jest najbardziej intuicyjnym, efektywnym i relatywnie niedrogim na rynku narzędziem do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Intuicyjne oblicze graficzne programu sprawia, że nie wymaga on specjalistycznych kursów obsługi. Wystarczy kilka godzin, aby go w pełni opanować.

Analiza oświetlenia i użytych materiałów, opcja szybkiego tzw. białego modelu, widoki skorelowane czy opcja osadzania wizualizacji w otoczeniu, pełne, 360° panoramy, wirtualne spacery, animacje - wszystko to jest w Artlantisie odpowiedzią na potrzeby architektów i projektantów.